Szymanowski Paweł

Dr Jasiewicz w sposób prosty i fachowy, pisząc o zdrowiu i urodzie ciała, nie pomija trudnych tematów. Jednym z nich jest nietrzymanie moczu dotykające co trzecią kobietę w Polsce. „Ciałoterapia” to pierwsza publikacja o tym, jak dbać o mięśnie dna miednicy, aby nie doświadczyć wysiłkowego nietrzymania moczu i co można zrobić, aby sobie pomóc, gdy się na nie cierpi. Polecam każdej kobiecie.”

Kierownik Kliniki Ginekologii i Uroginekologii Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu, Szpital Św. Rafała w Krakowie.
Prezes Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.
Jest członkiem Berufsverbandes der Frauenärzte e.V., Deutsche Kontinenzgesellschaft i Europejskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.
Posiada szczególne doświadczenie w zakresie ginekologii operacyjnej, onkologii ginekologicznej, uroginekologii, operacji laparoskopowych oraz diagnostyki i leczenia niepłodności.
Ukończył studia na niemieckiej Akademii Medycznej w Hanowerze.
Specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa uzyskał w szpitalu klinicznym Charité w Neuruppinie oraz w szpitalu klinicznym Uniwersytetu Drezdeńskiego w Görlitz.
Obronił pracę doktorską w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.
Były ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Greiz oraz były konsultant w szpitalu klinicznym Uniwersytetu Frankfurt nad Menem w Hanau w Niemczech .

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.