FINAŁOWA GALA HOTEL STARY

MATKI I CÓRKI ODMIENIONE

Za nami finałowa Gala Programu Metamorfozy.com Matki i Córki – Historia Piękna. 21 października, o godzinie 18.00 w Hotelu Stary w Krakowie, uczestniczki zaprezentowały efekty czteromiesięcznej pracy zespołu specjalistów : Organizatora dr Katarzyny Jasiewicz i zespołu Consensus med oraz Partnerów Programu, dr Joanny Heidtman – psychologa, Artura Pawłowskiego – osteopaty, dr Marty Zinkow – stomatologa, Mateusza Miłka – trenera personalnego, salonów fryzjerskich Jean Luis David oraz wizażystów Dauglas.

Metamorfozy.com Matki i Córki – Historia Piękna odbyły się dzięki Sponsorowi Consensus med. Imprezę poprowadzili – Ambasadorka – aktorka Grażyna Wolszczak i dziennikarz radia RMF Maxxx – Irek Jakubek.

Parami przeszły po wybiegu kobiety, od których goście nie mogli oderwać oczu. Piękne, pewne siebie i świadome swojej urody. Zupełnie inne, niż wtedy, kiedy spotkałyśmy się z nimi po raz pierwszy.
Podczas prezentacji prowadzonej przez dr Katarzynę Jasiewicz prezentującej efekty zabiegów na zdjęciach wykonanych przez Tamarę Pieńko, fotografa, co chwilę słychać było: to niemożliwe! A jednak. Zestaw filmów pokazujących zabiegi, jakim zostały poddane Panie i komentarz prezes Instytutu Piękna Consensus med rozwiewał wątpliwości. Tak spektakularnych zmian udało się dokonać raptem w cztery miesiące. Ale ważniejsze niż te zmiany widoczne były zmiany, które dokonały się w uczestniczkach. Cztery miesiące wsłuchiwania się w potrzeby ciała i dbania o nie zaowocowały poznaniem jego potrzeb co pozostanie z uczestniczkami już na zawsze.

– Zrealizowanie programu Metamorfozy.com było spełnieniem moich marzeń – przyznaje dr Katarzyna Jasiewicz, prezes Instytutu Piękna Consensus med. -Zaprosiłam do niego Matki i Córki, bo chciałam pokazać, że warto dbać o siebie w każdym wieku, a efekty zabiegów są naturalne i piękne – mówi dr Jasiewicz.

– W ciągu tych kilku miesięcy Uczestniczki, nie tylko wypiękniały, ale stało się coś więcej. Bije z nich pewność siebie, zadowolenie. Mam wrażenie, że zmieniły nie tylko twarz czy ciało, ale też swoje życie – mówi aktorka Grażyna Wolszczak, Ambasadorka projektu Metamorfozy.com

Dla każdej z pań opracowany został indywidualny pakiet zabiegów odmładzających – kwas hialuronowy, polimlekowy, toksyna botulinowa, zabiegi laserowe, thermolifting Zaffiro, Dermafrac, nici Silhuette Soft oraz laserowa redukcja tłuszczu i-Lipo i masaż podciśnieniowy Icoone, depilacja laserowa, laser frakcyjny, laser Nd-YAG q-switch i inne. U większości uczestniczek zaczęły się od poprawienia kondycji skóry twarzy Zaffrio i Dermafrac oraz laserem frakcyjnym. Usunięto narośla skórne laserem CO2. Głębokie zmarszczki i ubytki poduszeczek tłuszczowych uzupełniono preparatem Scupltra i kwasami hialuronowymu Restylane i Juvederm. – Zastosowana została także botulina preparat do eliminacji zmarszczki mimicznych– tłumaczy dr Jasiewicz – a u niektórych pań nową technologię – nici Shilouette Soft, które pozwalają uzyskać efekt liftingu policzków, powiek i szyi bez ingerencji chirurgii plastycznej.

Efekty nie byłyby tak spektakularne, gdyby nie zaangażowanie Uczestniczek. Wzmocniła je także współpraca sztabu specjalistów. O uśmiech Matek i Córek dbała lekarz stomatologii – Marta Zinkow. Nad właściwą postawą i usuwaniem dolegliwości z ciała czuwał osteopata Artur Pawłowski a poprawa sylwetek uczestniczek była możliwa dzięki treningom z Mateuszem Miłkiem. Warsztaty psychologiczne dr Joanny Heidtman pozwoliły konsekwentnie wytrwać w postanowieniu zmian. O fryzury pań zadbały stylistki z Jean Louis David a o makijaże wizażystki z sieci perfumerii Douglas .

-To doświadczenie jest tak budujące, że chciałabym podzielić się nim z innymi kobietami. – mówi dr Jasiewicz. – Chciałabym aby po uroczystym zakończeniu projektu zacząć pracę nad książką o matkach i córkach, która pokaże, jak te dwie najbliższe sobie kobiety mogą wspierać się i uczyć nawzajem jak dbać o siebie na różnych etapach życia.